Här är vi & här finns vi

Vilka är vi?

På Imponera hittar du en mängd olika kompetenser. Allt för att ditt evenemang ska bli det bästa möjliga. Med över 20 års erfarenhet av möteskommunikation och events har vi förmågan att snabbt omsätta idéer och strategier till handling. Vi har även stor erfarenhet av digitala eventproduktioner och livesändningar till olika målgrupper. Det gör oss till en trygg och naturlig samarbetspartner – oavsett format!

Med kreativ höjd och stort engagemang skapar vi intryck som ger avtryck där vi hjälper företag och organisationer att nå sina mål genom attraktiva möten och events. Snabbt, smidigt och träffsäkert! Alltid i nära samarbete med våra kunder skapar vi framgångsrika och hållbara koncept. Ett arbetssätt som våra kunder uppskattar.

För våra kunder återkommer. År efter år. Kolla in vår kundlista här.

Utmana oss gärna. Vi lovar att utmana er tillbaka!

Patrik Eriksson

VD/Projektledare
070-879 58 00
patrik@imponera.se

Sofie Piehl

Projektledare
070-246 81 07
sofie@imponera.se

Elin Svensson

Projektledare
070-964 22 16
elin@imponera.se

Rosanna Ackeräng

Föräldraledig

Becka Knutsson

Teknik, Grafik
072-715 29 50
becka@imponera.se

Linda Hallberg

Projektledare
070-811 79 59
linda@imponera.se

Katarina Andersson

Ekonomi/Administration
070-851 98 51
kattis@imponera.se

Martin Kaxell

Teknik/Utveckling/Grafik
070-977 10 01
martin@imponera.se

Izabella Klincov

Produktionsledare
076-312 80 19
izabella@imponera.se

Ebba Holmér

Produktionsledare
072-307 12 73
ebba@imponera.se

Sara Holmertz

Projektledare
070-958 11 95
sara@imponera.se

Frilans

Bernt Toftgård – Video/filmproduktion
Michael Jämtner – Video/filmprodukton
Peter Brunberg – Mediatekniker
Elias Nilsson – Mediatekniker
Per Jangius – Trycksaksproduktion
Klas Wiréhn – Art director
Robin Lindahl – Webbproduktion

Asklundska Villan
Hamngatan 15

582 26 Linköping
013 – 13 85 70
info@imponera.se